Božská kuchařka 2

Kód: 2019
349 Kč
Skladem (>5 ks)
Můžeme doručit do:
2.10.2023

Pro velký úspěch Božské kuchařky 1 vydala Alena Kolaříková alias Elly již druhý díl. Na jaře ředkvičky a bylinky ze zahrádky, na podzim jablka a švestky přímo ze stromu. V zimě zásoby kořenové zeleniny, dýně, brambory a zelí. A léto? To je přece plné hojnosti! Na zahradě dozrává ovoce i zelenina, hraje všemi barvami i chutěmi, a tak je třeba toho využít. Recepty v druhém dílu Božské kuchařky ale využijete po celý rok. Potřebovat budete běžně dostupné suroviny, které máte doma ve spíži nebo je seženete na trhu či v obchodě. Ani ve druhém dílu tak nečekejte žádné složitosti a neobávejte se hodin strávených v kuchyni. Většinu jídel připravíte do 30 minut, a to s naprosto skvělým výsledkem.

Detailní informace

Benefity

Detailní popis produktu

Bohyně kuchyně je nejen skvělá kuchařka, ale také žena s velkým srdcem a velkou rodinou, kterou miluje nade vše. Je mámou tří dětí, miluje svoji práci, vlastní záliby a koníčky, a tak se rozhodla dát dohromady recepty, které se jí v každodenním kolotoči osvědčily a zároveň potěšily žaludky všech kolem rodinného stolu.

A protože Elly je velmi kreativní člověk se srdcem na dlani, který rád propojuje lidi ke spokojenosti všech zúčastněných, přišla s nápadem doplnit kuchařku o bonus, a to vařečku s vygravírovaným mottem „Božská kuchařka vaří s OLIVUM“. A proč právě toto motto? Elly je jedna z blogerů, se kterou spolupracujeme od našich olivových začátků. Bylo to takové „náhodné“ setkání. Již při prvním setkání a společné ochutnávce ji nadchla pravá chuť olivových olejů a možnost jejich párování s jídly. Proto také do kuchařky zařadila některé recepty, kde použila výhradně svoji oblíbenou chorvatskou značku prémiových olivových olejů Chiavalon. Jsme rádi, že jsme tak mohli Elly podpořit na její cestě za skvělou kuchařkou pro všechny, kteří milují dobré, ale přitom rychle připravené jídlo. Díky, Elly!

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní produkty
Hmotnost: 0.8 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Alena Kolaříková alias Bohyně kuchyně, je známá česká blogerka, která miluje vaření a to nejen pro svoji velkou rodinu. Provozuje svůj blog a také velmi úspěšný instagramový účet. Svou zálibu ve vaření přetavila do Božské kuchařky, která vás bude inspirovat recepty, jejichž příprava nepřesáhne 30 minut.

Bohyně kuchyně