MERANIA

Nejprodávanější

Keramická dóza na olivový olej Merania - tmavá 350 ml
 
690 Kč
1 položek celkem

Cena

690691
1690691

Značky

Položek k zobrazení: 1
Keramická dóza na olivový olej Merania - tmavá 350 ml
Novinka
690 Kč

Originální tmavá keramická dóza na olivový olej, vyráběná v malé dílně na chorvatské Istrii. Designová kolekce Mediterania v polomatné černé barvě Ručně vyráběné a...

Kód: 1234

Centrální Istrie skrývá mnoho pokladů. Jedním z nich je také keramická dílna MERANIA. Tento rodinný byznys spatřil světlo světa v roce 1993, kdy si Masimo Jenkel vyrobil v garáži svůj první hrnčířský kruh poháněný nohou a vydal se na svoji tvořivou životní cestu. Jednou z hlavních vizí rodiny Jenkel bylo zachování tradičních řemesel, proto hned od počátku do svých výrobků zakomponovali designové prvky místních řemeslníků i materiály jako dřevo, sklo či kované železo. Každý kus je tak uměleckým dílem.

V současné době keramická dílna MERANIA spolupracuje s mnoha designéry a architekty a vyrábí produkty na zakázku. V dílně tak vzniká nejen keramické nádobí, ale také třeba svítidla. Pokud budete na Istrii a nebude vědět, co s časem, můžete se v dílně MERANIA zúčastnit některého z keramických kurzů či navštívit jejich malý obchůdek v Labinu.