Dárek k vašemu nákupu

Vážení zákazníci,

velmi si vážíme vaší přízně, a tak bychom vám rádi poděkovali za vaši objednávku menším či větším dárkem. Jeho hodnota a druh se mění v závislosti na velikosti objednávky.

Dárky podle velikosti nákupu

Nákup nad 999 Kč – jako dárek od nás obdržíte vzorek olivového oleje 25 ml

Nákup nad 1.699 Kč – jako dárek od nás obdržíte vzorek olivového oleje 100 ml

Nákup nad 2.499 Kč – dárkem je láhev olivového oleje o objemu 250 ml

Nákup nad 3.999 Kč – dárkem je láhev olivového oleje o objemu 500 ml

Dárky k objednávce

Co se počítá do velikosti nákupu

Do hodnoty objednávky není zahrnuta cena dopravy, tzn. do hodnoty objednávky se započítává jen cena zakoupeného zboží.

Do hodnoty objednávky se započítávají všechny druhy výrobků nabízených na našem e-shopu, vyjma dárkových poukazů. Při samotném zakoupení Dárkového poukazu se dárek nenabízí. Dárek si obdarovaný vybere až při nákupu zboží, které uhradí Dárkovým poukazem. Více v podmínkách nákupu Dárkových poukazů.

Výběr dárku

Dárek si můžete vybrat podle vlastního uvážení na stránce KOŠÍK (první krok objednávkového procesu). Ve spodní části stránky je sekce DÁRKY A SLEVY. Pokud hodnota zboží přesahuje částku 999 Kč, zobrazí se vám náhled dárku a tlačítko ZMĚNIT. Při kliknutí na tlačítko ZMĚNIT si můžete vybrat jiný dárek. Při vyšší hodnotě nákupu se vám zobrazí nabídka dalších dárků dle hodnot uvedených v kapitole „Dárky podle velikosti nákupu“.

Jak vybrat dárek k objednávce

UPOZORNĚNÍ

Náš e-shop využívá standardizovaný systém platformy Shoptet, která je nejrozšířenější v ČR. Díky tomu nemusíme vyvíjet a udržovat drahé softwarové řešení, které bychom museli promítnout do ceny výrobků. Bohužel standardizovaná řešení mají určitá omezení, která nemůžeme změnit. Jedním z nich je, že i při vyšších hodnotách objednávek se jako základní dárek zobrazuje vzorek olivového oleje o objemu 25 ml. Proto, když si ručně nevyberete jiný hodnotnější dárek, bude vám dárek doručen dle základního nastavení. Bohužel není v našich silách prověřovat u každé vyšší objednávky, zda jste si dárek vybrali skutečně dle vašich představ. Děkujeme za pochopení.

 Přejeme vám příjemné nakupování :-)

Dagmar Kublová
Jednatelka OLIVUM s.r.o.
Dagmar Kublová - OLIVUM.cz