Akční nabídka

Vychutnejte si špičkové extra panenské olivové oleje z nejlepších evropských farem za zvýhodněné ceny. Nabídka se průběžně obměňuje a tak můžete vyzkoušet rozdílné intenzity chutí i olivové oleje z různých regionů. U každého olivového oleje se dozvíte jeho základní chuťové parametry, jak jej nejlépe párovat s jídlem a také kdo jej vyrobil. Vybíráme pro vás nejlepší olivové oleje z malých rodinných farem. Více o variantách slev níže.

Nejprodávanější

2 položek celkem

Cena

5892120
15892120

Značky

Položek k zobrazení: 2
Italský extra panenský olivový olej Le Tre Colonne určený pro děti 500 ml
Akce
849 Kč –30 %
589 Kč

L'olio del Nonno Salvatore je extra panenský olivový olej vyrobený především pro děti. Jemná chuť a aroma s tóny zeleného hrášku, vyvážená ovocnost z něj dělají ideální doplněk...

Kód: 1331
Italský extra panenský olivový olej Le Selezioni Ogliarola 3l BAG IN BOX
Akce
2 650 Kč –20 %
2 120 Kč

Jemně intenzivní extra panenský olivový olej z malé rodinné farmy v italské Apulii, který najde široké uplatnění ve vaší kuchyni. Vyvážená chuť jemné intenzity Bohaté ovocné...

Kód: 1332

Olivový olej v akci

V této kategorii najdete olivové olej v akci, které nabízíme za zvýhodněné ceny. V průběhu celého roku se můžete setkat s různými druhy akčních nabídek.

Mimořádné akční nabídky

Do této kategorie jsou zařazeny výrobky, které nabízíme k prodeji za sníženou cenu. Může se jednat o standardní produkty, které na nějaký krátký čas zlevníme, abychom je zpřístupnili širšímu okruhu zákazníků.

Další skupinou mohou být produkty, u kterých se blíží datum minimální trvanlivosti. U olivových olejů to může být případ i loňské sklizně, kdy již máme olivový olej z nové sklizně a doprodáváme zbytkové zásoby ze sklizně předchozí. Může se také jednat i o výrobky, které nesou stopy poškození, jako je například vadná etiketa. Všechny takové výrobky jsou viditelně označeny a je uvedeno z jakého důvodu je sleva poskytována.

Přijde nám zbytečné a neekologické likvidovat výrobek, který má lehké poškození anebo již kratší dobu minimální trvanlivosti. Věříme, že řadě zákazníků dobře poslouží a za zvýhodněnou cenu mohou ochutnat produkt, který by si možná jinak nekoupili.

Měsíční akční nabídka pro stálé zákazníky

Naši zákazníci, kteří již u nás alespoň jednou objednali některé zboží, dostávají každý měsíc speciální nabídku prémiového olivového oleje nebo olejů se slevou 15%. Nabídka se každý měsíc mění a zákazníky informujeme prostřednictvím newsletterů, které odesíláme cca každých 14 dní. Nejjednodušší cesta k získání newsletteru je objednávka zboží nebo registrace k odběru newsletteru (formulář v zápatí této stránky).

Dagmar Kublová
Sommelier olivových olejů

Dagmar Kublová - sommelier olivového oleje

Benefity