Balzám z včelího vosku The Governor

Kód: 1120
279 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Balzám z včelího vosku The Governor je určen pro ošetření suché, popraskané a podrážděné kůže. Můžete jej použít i na ošetření míst po kousnutí hmyzu, oděrky nebo při svědivosti kůže. Je vhodný i ošetření rtů. Včelí vosk má léčivé vlastnosti, díky kterým se rychle pokožka zklidní a regeneruje.

Hlavně v zimních měsících je skvělým pomocníkem na rozpraskané rty nebo odřený nos při nachlazení. Kromě blahodárných účinků na kůži navíc nádherně voní. 

Detailní informace

Benefity

Detailní popis produktu

Včelí vosk od výrobce prémiového olivového oleje The Governor

The Governor je značka řecké rodinné farmy Dafnis, která pěstuje olivy a vyrábí jedinečný olivový olej na ostrově Korfu. Olivovníky jsou přirozenou součástí místního ekosystému a pro úspěšnou produkci je potřeba včel, které opilují květy. Díky tomu vyrábí bratři Dafnisové, kromě olivového oleje, i produkty spojené se včelami jako je právě včelí vosk.

Limitovaná edice prémiového extra panenského olivového oleje The Governor z Korfu

Balzám z včelího vosku pomáhá s ošetřením suché a popraskané kůže. Pomůže zklidnit podrážděnou kůži, která svědí. Také je vhodný k ošetření oděrek, záděrů nebo kousanců od hmyzu. Můžete jej také použít pro ošetření popraskaných rtů. Díky svým léčivým vlastnostem, včelí vosk kůži rychle zklidní a zregeneruje. Tento přípravek, v malém elegantním balení, je jako stvořen pro dámskou kabelku, a tak jej můžete mít kdykoliv pro ruce.

Doplňkové parametry

Kategorie: THE GOVERNOR
Hmotnost: 0.1 kg
Země: Řecko
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinná farma The Governor

The Governor je značka rodinné farmy bratří Dafnisů, kteří vyrábí prémiový olivový olej na ostrově Korfu. Farmu najdete v malé historické vesnici Aghios Mathaios v jižní části ostrova. Bratři Spyros a George jsou třetí generací rodiny Dafnisů, kteří zde olivový olej vyrábí déle jak 100 let. Prémiový olivový olej vyrábí z odrůdy Lianolia, jejíž původ sahá až do starověku. Stáří stromů v olivovém háji je 100 až 500 let. Olivový olej The Governor Limited, který nabízíme, se lisuje z oliv rostoucích právě na 500 let starých stromech.

Řecký prémiový extra panenský olivový olej The Governor

Výjimečnou vlastností olivového olej The Governor je vysoký podíl polyfenolů, 1000 mg / kg. The Governor je tak označován za jeden z nejzdravějších olivových olejů světa a je i předmětem univerzitního výzkumu. The Governor byl prvním olivovým olejem, kterému bylo uděleno zdravotní potvrzení EU. Nařízení Komise EU č. 432/2012 ze dne 16. května 2012 stanovilo seznam povolených zdravotních tvrzení při označování potravin. Tím se různé druhy olivových olejů zařadily do kategorie s vysoce koncentrovanými polyfenoly chránícími zdraví, které chrání před oxidací lipidů v krvi.