Olivový šperk Rachel No. 1

Kód: 5017
1 790 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Rachel je řada jedinečných náhrdelníků z olivového dřeva kombinovaného s epoxidovou pryskyřicí v přírodních tónech. Každý náhrdelník je originál, který vzniká v umělcových rukách na základě okamžité inspirace. Pečlivé zpracování každé hrany a špičková povrchová úprava dělají z Rachel jedinečný šperk. K výrobě se používá dřevo sto až tři sta let starých olivovníků. Pryskyřice je tónována ekologickými pigmenty a náhrdelník je zavěšen na řetízku z nerezové oceli.

Detailní informace

Benefity

Detailní popis produktu

Šperky z olivového dřeva

Šperky z olivového dřeva pocházejí z uměleckého studia, které v roce 2017 založili v chorvatské Pule dva přátelé. Profesionální učitel windsurfingu Dragan netráví svůj čas jen na vlnách, jeho druhou vášní je dřevo. Opracováním dřeva a kompozitních materiálů se zabývá již více jak dvacet let. Uměleckou duší a designérem je Andrija, profesionální umělec a návrhář. Jeho největší zálibou je design dřevěných produktů.

Šperky z olivového dřeva

Tato umělecká dvojice hledá svou inspiraci v chorvatské přírodě. Jako první začali v Chorvatsku vyrábět originální bižuterii, která kombinuje olivové dřevo a barevně tónovanou epoxidovou pryskyřici. Dřevo velmi pečlivě vybírají. Často se jedná o olivovníky až 300 let staré a díky tomu má svou nezaměnitelnou kresbu. Barevných tónů pryskyřice je dosaženo ekologickými pigmenty.

Šperky vyrábějí Dragan a Andrija s maximální péčí v jejich útulném studiu. Z každičkého kousku je patrná jejich umělecká tvořivost a zaujetí. Jejich uměleckou inspirací je tyrkysové moře, stoleté olivové háje, zkrátka středomořská chorvatská příroda. Příroda není jen inspirací, ale také zanechává svůj jedinečný otisk ve struktuře dřeva, které pak umělcovy ruce zformují do jedinečného originálu.

Věříme, že vás tyto šperky nadchnou, tak jak nadchly nás a budou ve vás vzbuzovat pozitivní emoce. Andrija s Draganem jsou skvělí lidé, kteří ke každému šperku přistupují s uměleckou vášní a maximální pečlivostí. Když si koupíte tento šperk, získáte jedinečný autentický kousek umění, který krásně podpoří vaši originalitu.

Šperky z olivového dřeva jako elegantní dárek

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivové šperky
Hmotnost: 0.06 kg
Délka řetízku: 50 cm
Materiál řetízku: nerezová ocel
Velikost přívěsku (délka x šířka): 32 x 49 mm
Velikost krabičky (délka x šířka x výška): 10 x 10 x 3,5 cm
Barva: červená

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: