Olivový šperk Celeste No. 75

Kód: 5145
1 290 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Celeste jsou ručně vyráběné náhrdelníky z olivového dřeva, více jak 100 let starých olivovníků. Jedinečnost kresby olivového dřeva v kombinaci s přírodními barvami, inspirovanými sezónní mořskou nebo zemskou atmosférou, dělají z Celeste jedinečný originální šperk. Epoxidová pryskyřice je tónována ekologickými pigmenty. Osobní dotek umělcovy ruky formuje každou zaoblenou hranu podle okamžité inspirace a fantazie. Dokonalé ruční opracování je završeno špičkovou povrchovou úpravou. Náhrdelník je zavěšen na nerezovém ocelovém řetízku.

Detailní informace

Benefity

Detailní popis produktu

Šperky z olivového dřeva

Šperky z olivového dřeva pocházejí z uměleckého studia, které v roce 2017 založili v chorvatské Pule dva přátelé. Profesionální učitel windsurfingu Dragan netráví svůj čas jen na vlnách, jeho druhou vášní je dřevo. Opracováním dřeva a kompozitních materiálů se zabývá již více jak dvacet let. Uměleckou duší a designérem je Andrija, profesionální umělec a návrhář. Jeho největší zálibou je design dřevěných produktů.

Šperky z olivového dřeva

Tato umělecká dvojice hledá svou inspiraci v chorvatské přírodě. Jako první začali v Chorvatsku vyrábět originální bižuterii, která kombinuje olivové dřevo a barevně tónovanou epoxidovou pryskyřici. Dřevo velmi pečlivě vybírají. Často se jedná o olivovníky až 300 let staré a díky tomu má svou nezaměnitelnou kresbu. Barevných tónů pryskyřice je dosaženo ekologickými pigmenty.

Šperky vyrábějí Dragan a Andrija s maximální péčí v jejich útulném studiu. Z každičkého kousku je patrná jejich umělecká tvořivost a zaujetí. Jejich uměleckou inspirací je tyrkysové moře, stoleté olivové háje, zkrátka středomořská chorvatská příroda. Příroda není jen inspirací, ale také zanechává svůj jedinečný otisk ve struktuře dřeva, které pak umělcovy ruce zformují do jedinečného originálu.

Věříme, že vás tyto šperky nadchnou, tak jak nadchly nás a budou ve vás vzbuzovat pozitivní emoce. Andrija s Draganem jsou skvělí lidé, kteří ke každému šperku přistupují s uměleckou vášní a maximální pečlivostí. Když si koupíte tento šperk, získáte jedinečný autentický kousek umění, který krásně podpoří vaši originalitu.

Šperky z olivového dřeva jako elegantní dárek

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivové šperky
Hmotnost: 0.06 kg
Délka řetízku: 50 cm
Materiál řetízku: nerezová ocel
Velikost přívěsku (délka x šířka): 59 x 10 mm
Velikost krabičky (délka x šířka x výška): 10 x 10 x 3,5 cm
Barva: modrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: