Olivový šperk Karin No. 20

Kód: 5129
1 790 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
19.7.2024

Karin je originální řada náhrdelníků z dřeva sto až tři sta let starých olivovníků, které svou kresbou dává každému náhrdelníku punc originality. Ručně vyráběný šperk kombinuje krásnou kresbu dřeva s epoxidovou pryskyřicí, která je tónována do přírodních středomořských barev. K tónování se používají ekologické pigmenty. Precizní ruční zpracování je zakončeno špičkovou povrchovou úpravou. Náhrdelník je zavěšen na řetízku z nerezové oceli. Každý náhrdelník je jedinečný originál.

Detailní informace

Benefity

Detailní popis produktu

Šperky z olivového dřeva

Šperky z olivového dřeva pocházejí z uměleckého studia, které v roce 2017 založili v chorvatské Pule dva přátelé. Profesionální učitel windsurfingu Dragan netráví svůj čas jen na vlnách, jeho druhou vášní je dřevo. Opracováním dřeva a kompozitních materiálů se zabývá již více jak dvacet let. Uměleckou duší a designérem je Andrija, profesionální umělec a návrhář. Jeho největší zálibou je design dřevěných produktů.

Šperky z olivového dřeva

Tato umělecká dvojice hledá svou inspiraci v chorvatské přírodě. Jako první začali v Chorvatsku vyrábět originální bižuterii, která kombinuje olivové dřevo a barevně tónovanou epoxidovou pryskyřici. Dřevo velmi pečlivě vybírají. Často se jedná o olivovníky až 300 let staré a díky tomu má svou nezaměnitelnou kresbu. Barevných tónů pryskyřice je dosaženo ekologickými pigmenty.

Šperky vyrábějí Dragan a Andrija s maximální péčí v jejich útulném studiu. Z každičkého kousku je patrná jejich umělecká tvořivost a zaujetí. Jejich uměleckou inspirací je tyrkysové moře, stoleté olivové háje, zkrátka středomořská chorvatská příroda. Příroda není jen inspirací, ale také zanechává svůj jedinečný otisk ve struktuře dřeva, které pak umělcovy ruce zformují do jedinečného originálu.

Věříme, že vás tyto šperky nadchnou, tak jak nadchly nás a budou ve vás vzbuzovat pozitivní emoce. Andrija s Draganem jsou skvělí lidé, kteří ke každému šperku přistupují s uměleckou vášní a maximální pečlivostí. Když si koupíte tento šperk, získáte jedinečný autentický kousek umění, který krásně podpoří vaši originalitu.

Šperky z olivového dřeva jako elegantní dárek

Doplňkové parametry

Kategorie: Olivové šperky
Hmotnost: 0.06 kg
Délka řetízku: 50 cm
Materiál řetízku: nerezová ocel
Velikost přívěsku (délka x šířka): 62 x 14 mm
Velikost krabičky (délka x šířka x výška): 10 x 10 x 3,5 cm
Barva: modrá

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: