Novinka Nobleza del Sur HARMONY

Přípravy na Vánoce jsou již v plném proudu a jistě i Vy přemýšlíte, jak potěšit své nejbližší. Proto jsme pro Vás připravili novinku, která by vás mohla zaujmout.

Španělskou rodinnou farmu Nobleza del Sur Vám asi představovat nemusíme. Jejich špičkové olivové oleje s nezaměnitelným květinovým designem patří u našich zákazníků k nejoblíbenějším. Zvláště pak hranaté 350 ml láhve s motivem květin rostoucích v andaluských olivových hájích Nobleza del Sur. Tyto láhve produktové řady Gourmet Premium koupíte i v dárkových sadách First Harvest a Round Case.

Dárkové balení Nobleza del Sur Harmony

Neméně oblíbené jsou i testovací lahvičky, které mají také design skleněné kostky a objem 100 ml. Kromě ochutnávky olivových olejů Arbequina Premium a Centenarium Premium dobře poslouží i jako malý dárek. Vypadají jako flakon parfému, ale stále nám chybělo nějaké pěkné balení. Proto jsme navrhli paní Lole, majitelce farmy, že by bylo skvělé mít i dárkovou krabičku. Paní Lole se tento nápad zalíbil natolik, že připravila toto elegantní dárkové balení pro Arbequinu a Centenarium. Díky tomu vám můžeme představit Nobleza del Sur HARMONY, elegantní krabičku, která obsahuje dvě lahvičky špičkového extra panenského olivového oleje. Tento malý dárek zcela jistě nadchne každou ženu.

Mějte se olivově:-) Dagmar