Horká vánoční novinka od Full Moon

Prémiový olivový olej a balsamico FULL MOON patří k nejoblíbenějším produktům našeho olivového e-shopu. Proto jsme pro Vás, ve spolupráci s farmou Pago Baldíos San Carlos, připravili vánoční novinku FULL MOON TRIO DELUXE

Luxusní červená dárková kazeta obsahuje jednu hranatou láhev 12-ti letého balsamica Full Moon a dvě láhve jemného olivového oleje odrůdy Arbequina. Vnitřek kazety je vyplněn pěnou, do které jsou uloženy lahvičky. Kazeta je ozdobena černou stuhou s mašlí. Připravili jsme pro vás sérii fotografií, ať si kazetu můžete prohlédnout ze všech stran. Po klinutí na obrázek přejdete na stránku produktu.

Luxusní dárková kazeta Full Moon Trio

Full Moon je prémiovou značkou španělské rodinné farmy Pago Baldíos San Carlos, která se nachází západně od Madridu v regionu Extremadura. Farma byla založena v 17. století a olivy a vinná réva se zde pěstují řadu generací.

Olivový olej Full Moon je vyroben z oliv odrůdy Arbequina a je velmi jemný. Skvěle se hodí na dochucení jemných listových salátů nebo bílého rybího masa. Potěší všechny, kteří nemají rádi přílišnou hořkost a pikantnost, která je pro kvalitní olivový olej typická.

Balsamico Full Moon odpočívá a dozrává 12 let v sudech z amerického dubu a díky tomu má temnou mahagonovou barvu. Je vyrobeno z hroznů odrůdy Pedro Ximénez, chuť je intenzivní s nádechem karamelu a rozinek. Tento balzamikový ocet je skvělý s rybami, mořskými plody, zvěřinou, kachnou nebo telecím. Pokud milujete grilování, nebojte se experimentů s dochucením u grilu.

Full Moon je oblíbeným olivovým olejem a balsamicem michelinských kuchařů. V roce 2020 produkty Full Moon získaly prestižní ocenění Great Taste **.

FULL MOON TRIO DELUXE je nádherná kazeta, která potěší každého gurmána a milovníka dobrého jídla.

Mějte se olivově:-) Dagmar