Novinka z Řecka má jméno The Governor

Začátkem zimy jedeme na řecké vlně a nedávno jsme Vám představili olivové oleje FIVE. I další novinka je z Řecka, konkrétně z oblíbeného ostrova Korfu. Třetí generací hospodařící na rodinné farmě Dafnisů jsou bratři Spyros a George. Ti přivedli na svět prémiový olivový olej The Governor, který se vyrábí z odrůdy Lianolia. Je to jedna z nejstarších odrůd olivovníku, jejíž historie sahá až do dávného starověku. Kromě chuti je tento extra panenský olivový olej výjimečný vysokým podílem polyfenolů, konkrétně oleocanthalu a oleaceinu. To zaujala i vědce na univerzitě v USA, kteří zkoumají pozitivní účinky tohoto olivového oleje na lidské zdraví. O farmě, výzkumu, zdravotních benefitech a proč se tento olivový olej jmenuje tak "neřecky" se dozvíte na produktové stránce The Governor.

 Řecký prémiový extra panenský olivový olej The Governor

The Governor se vyrábí z oliv rostoucích na 500 let starých olivovnících. Z tohoto důvodu je objem výroby limitovaný a ročně se vyrobí okolo 7000 až 9000 lahví. Každá láhev má ručně psané pořadové číslo. Jak sami vidíte nejenom polyfenoly dělají tento olivový olej výjimečný, ale také láhev je jedinečná. Z balení dýchá noblesa a důstojnost a dělá z tohoto prémiového olivového oleje opravdu úžasný dárek pro muže. Může být skvělo alternativou k alkoholu.

 Testovací sada olivového oleje a balzám z včelího vosku Teh Governor

Pokud chcete ochutnat The Governor můžete vyzkoušet testovací sadu. Olivový olej je uložen ve dvou ampulích připomínajících zkumavky, kterou jsou vloženy do papírové krabičky. I toto balení může sloužit jako samostatný dárek.

Na závěr vám ještě krátce představím balzám z včelího vosku, který je ideální na ošetření suché a popraskané kůže nebo štípanců od hmyzu. Balzám se vyrábí z včelího vosku, který produkují včelky opilující květy olivovníků na farmě bratří Dafnisů.

Přeji vám pohodové předvánoční období a zkuste opravdovou kvalitu z Řecka.

Mějte se olivově:-) Dagmar

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení