Nové Centenarium - výroční limitovaná edice

Tento rok je to 10 let, co se Lola Sagra, šéfka farmy Nobleza del Sur, rozhodla jít cestou výroby prémiových olivových olejů a přinášet tak milovníkům dobrého jídla a zdravého životního stylu něco navíc. Rozhodnutí to ale nebylo vůbec jednoduché, protože rodina se dříve, stejně tak jako většina ostatních olivářů v regionu Jaén, zaměřovala spíše na kvantitu. I přes řadu překážek si ale Lola šla za svým snem a dnes jí patří náš velký obdiv.

Nové Centenarium Premium do Nobleza del Sur

Olivový olej Picual ze staletých olivovníků tak dostal nový kabátek opředený mysticismem v podobě červeného vlákna osudu. Legenda říká: existuje nehmatatelná červená nit osudu. Spojuje duše, které mají být spolu navzdory času, místa nebo okolnostem. Červená nit osudu pochází ze starověké východní asijské víry. Červená navíc symbolicky značí jakési dosažení či dokončení. Legenda také říká, že všechno se řídí vyšší mocí a na cestě k dosažení vyžaduje velkou dávku loajality, trpělivosti, oddanosti a soucitu. Nicméně nejdůležitější je začít sám u sebe, proto také po odtržení okvětního lístku máku na každé láhvi najdete:“te quieres…you love yourself“, tedy „měj se rád“, protože láska je to, co hory přenáší a co činí nemožné možným.

Nové Centenarium Premium ... you love yourself

Nové balení olivového oleje Nobleza del Sur je tak jedním velkým poděkováním paní Loly – sama sobě, všem blízkým i zainteresovaným, ale hlavně přírodě. Pokud se k ní chováme s láskou a respektem, také nás miluje a obdarovává tak úžasnými produkty jako je třeba olivový olej. Nové Centenarium zakoupíte zde.

Dagmar :-)