Chiavalon v dokumentu ČT Na cestě po Istrii

Když jsme minulý rok v říjnu přijeli na farmu Chiavalon, první informace, která zazněla od Tediho byla, že je navštívila Česká televize, která tam zrovna natáčela pořad o cestování. Byla sklizeň a na farmě byl pěkný cvrkot. Více si o tom můžete přečíst ve starším příspěvku „Atmosféra v olivovém mlýně Chiavalon během času sklizně“. Byli jsme samozřejmě zvědaví na výsledek práce filmařů a dlouho jsme sledovali program televize zbytečně. Už jsme na to i zapomněli.

Tedi Chiavalon v pořadu Na cestě po Istrii

Převzato z pořadu České televize Na cestě po Istrii

Včera večer nám pípla zpráva od kamaráda s fotkou obrazovky, kde byl Tedi s láhvemi olivových olejů Chiavalon. Hned nám naskočil říjnový rozhovor a samozřejmě jsme okamžitě sedli k televizi a podívali se na poslední díl Na cestě po Istrii. Filmový dokument je přístupný na on-line vysílání České televize a podívat se na něj můžete také zde.

Kromě nejlepšího chorvatského olivového oleje se ještě něco dozvíte o Pule a zdejším amfiteátru, nejjižnějším pobřeží Istrie okolo městečka Premantura a samozřejmě nechybí ostrovy Brijuni. O tomto nádherném místě jsme také nedávno psali v příspěvku „Národní park Brijuni a nejstarší olivovník Středozemí“. Istrie není jen olivový olej, ale i lanýže, které v dokumentu také nechybí.

Tak přejeme příjemnou podívanou a třeba získáte inspiraci na letní dovolenou.

Dagmar Kublová - jednatelka OLIVUM s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení