Vše nejlepší v roce 2021

Vše nejlepší v roce 2021

Milí zákazníci a příznivci olivového oleje,

rok 2021 je již v plném proudu. Doufám, že jste si vánoční svátky užili v pohodě a radosti, s vašimi nejbližšími a milovanými, s krásnými pohádkami a kupou vánočního cukroví.

Naši olivoví farmáři doslavili až dnes :-) Na jihu Evropy, a nejen tam, tradičně nosí dárky Tři králové a slavnosti doznívají ještě pár dní poté. Samozřejmě záleží na náboženských tradicích i na kreativitě jednotlivých jižanských regionů. Tak či tak, svátky jsou definitivně za námi a tak nezbývá, než přát to nejlepší do dalších dní. A tak jak Tři králové zpívají :“My tři králové jdeme k vám, štěstí, zdraví vinšujem vám…“, tak i my vám přejeme hlavně pevné zdraví. Koho by nás napadlo, že toto přání, které jsme vždy brali tak trochu jako samozřejmost, dostane letos úplně jiný rozměr?

A i když naši farmáři ve Španělsku, Chorvatsku i Řecku ještě slavili a odpočívali po nové sklizni, my jsme nezaháleli a připravili pro vás spoustu novinek. Již teď v lednu se můžete těšit na nové olivové oleje z Itálie i na spoustu zajímavého čtení. Dáváte si předsevzetí, že od Nového roku budete žít zdravě? Pak určitě neváhejte a sledujte náš web, Instagram i Facebook. Chystáme pro vás nejen zajímavé informace, jak díky správné životosprávě, jejíž součástí je samozřejmě kvalitní olivový olej, můžete zlepšit svůj metabolismus a podpořit imunitu, ale také řadu zajímavých a nevšedních receptů.

Velmi si vážíme vaší přízně, vašich dotazů, žádostí o radu,.... Děkujeme. Jsme moc rádi, že jste součástí naší olivové rodiny.

Přejeme vám krásné dny plné zdraví, štěstí a lásky. Nechť vám drobné každodenní maličkosti vykouzlí úsměv nejen na tváři, ale také v srdci.

Mějte se olivově:-) Dagmar

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení