Vše nejlepší v roce 2021

Vše nejlepší v roce 2021

Milí zákazníci a příznivci olivového oleje,

rok 2021 je již v plném proudu. Doufám, že jste si vánoční svátky užili v pohodě a radosti, s vašimi nejbližšími a milovanými, s krásnými pohádkami a kupou vánočního cukroví.

Naši olivoví farmáři doslavili až dnes :-) Na jihu Evropy, a nejen tam, tradičně nosí dárky Tři králové a slavnosti doznívají ještě pár dní poté. Samozřejmě záleží na náboženských tradicích i na kreativitě jednotlivých jižanských regionů. Tak či tak, svátky jsou definitivně za námi a tak nezbývá, než přát to nejlepší do dalších dní. A tak jak Tři králové zpívají :“My tři králové jdeme k vám, štěstí, zdraví vinšujem vám…“, tak i my vám přejeme hlavně pevné zdraví. Koho by nás napadlo, že toto přání, které jsme vždy brali tak trochu jako samozřejmost, dostane letos úplně jiný rozměr?

A i když naši farmáři ve Španělsku, Chorvatsku i Řecku ještě slavili a odpočívali po nové sklizni, my jsme nezaháleli a připravili pro vás spoustu novinek. Již teď v lednu se můžete těšit na nové olivové oleje z Itálie i na spoustu zajímavého čtení. Dáváte si předsevzetí, že od Nového roku budete žít zdravě? Pak určitě neváhejte a sledujte náš web, Instagram i Facebook. Chystáme pro vás nejen zajímavé informace, jak díky správné životosprávě, jejíž součástí je samozřejmě kvalitní olivový olej, můžete zlepšit svůj metabolismus a podpořit imunitu, ale také řadu zajímavých a nevšedních receptů.

Velmi si vážíme vaší přízně, vašich dotazů, žádostí o radu,.... Děkujeme. Jsme moc rádi, že jste součástí naší olivové rodiny.

Přejeme vám krásné dny plné zdraví, štěstí a lásky. Nechť vám drobné každodenní maličkosti vykouzlí úsměv nejen na tváři, ale také v srdci.

Mějte se olivově:-) Dagmar