Dárky pro vás

Máte rádi dárky? Kdo by neměl :-) Proto dnešním dnem spouštíme novou dárkovou akci pro vás, naše zákazníky. Při nákupu nad 999 Kč od nás získáte dárek a mohou to být testovací vzorky nebo praktická kuchařka.

Dárky pro vás

Při nákupu nad 999 Kč získáte Testovací sadu Casas de Hualdo 2 x 25 ml, která obsahuje dva vzorky olivového oleje Arbequina a Picual. Tyto dva oleje jsou takoví „univerzálové“ do kuchyně a více se o nich dočtete v článku „Arbequina & Picual … nerozlučná dvojice v kuchyni“ na našem OLIVOVÉM BLOGU. V balení je i kartička s QR kódem, abyste si článek mohli jednoduše načíst na svém mobilním telefonu a začít hned testovat.

Při nákupu nad 1.499 Kč máte dopravu zdarma, ale to není žádná novinka :-)

Při nákupu nad 2.499 Kč můžete získat zdarma prémiový olivový olej Casas de Hualdo Picual 250 ml, který vás ohromí svým čerstvým aroma a intenzivní chutí. Je skvělý pro přípravu a dochucení zeleninových salátů, grilované zeleniny, lososa, tuňáka, restovaného nebo grilovaného masa, těstovin, rizota, krémových polévek, …

Při nákup nad 3.999 Kč od nás získáte Božskou kuchařku včetně božské vařečky. Kuchařka obsahuje recepty, které připravíte do 30 minut, takže skvělý dárek pro všechny, co věčně nestíhají.

Dárky se vám zobrazí v „košíku“ dle výše vašeho nákupu. V případě vyšší objednávky si můžete zvolit dárek, který vám nejvíce vyhovuje. Doprava je vždy při nákupu na 1.499 Kč zdarma.

Věřím, že vám dárky udělají radost.

Dagmar :-)