AKCE Letní grilování - ušetřete 15% a získejte dárek

AKCE Letní grilování

Milí zákazníci,

léto je v plném proudu a k letním radovánkám neodmyslitelně patří i grilování. Proto jsme pro Vás na červenec a srpen připravili speciální akci na dobroty, které by při grilovačce neměly chybět. Vybraných 9 produktů koupíte se slevou 15% a pokud Váš nákup přesáhne 1.500 Kč, dostanete navíc od nás i dárek – dárkovou testovací sadu Olive Trotter z farmy Casas de Huadlo.

A co tedy pro Vás máme:

Chiavalon Atilio – výrazná kupáž olivových olejů, která je speciálně namíchána pro přípravu a dochucení steaků a grilovaného masa. Atilio je pikantní s tóny mandlí a černého pepře.

Chiavalon Romano – je pravým opakem Atilia a jeho jemná chuť a minimální pikantnost se hodí pro přípravu ryb a mořských plodů.

Chiavalon Organic – BIO olivový olej s vysokým podílem polyfenolů, který má silnou až pikantní chuť a skvěle dochutí maso nebo chuťově výraznější míchané zeleninové saláty.

Arbequina od Casas de Hualdo – jemný španělský prémiový olivový olej, který můžete použít na přípravu ryb, kuřecího masa nebo zeleninových salátů.

Ecológico od Casas de Hualdo – BIO olivový olej středně výrazné chuti, který můžete použít pro přípravu a dochucení kuřecího masa, salátů nebo grilované chobotnice.

Lanýžový olivový olej Marina Colonna – pokud milujete lanýže a steaky, tak tuto kombinaci určitě vyzkoušejte. Hotový steak pořádně zakápněte tímto olivovým olejem a už nebudete chtít na talíři nic jiného.

Grilované speciality a letní saláty chuťově doladí také dobré balsamico, proto vyzkoušejte Vinagro od Marina Colonna nebo balsamico s lanýži od Karliće. A na závěr Vám doporučíme mořskou sůl s bílým lanýžem, která je příjemnou chuťovou tečkou u každého pokrmu.

Dárek k objednávce nad 1.500 Kč

Přeji vám krásné a pohodové léto!

Mějte se olivově! Dagmar :-)