NOVINKA Dětský olivový olej Casitas ve třech barvách

Milí přátelé a milovníci olivového oleje,

Prémiový extra panenský olivový olej Casas de Hualdo patří k vašim nejoblíbenějším olivovým značkám a nám dělá velkou radost, že jej můžeme dovážet pro vás, české zákazníky. Je to špičková kvalita za rozumnou cenu. U řady z vás se už trvale zabydlel v kuchyni, za což jsme rádi.

Dětský olivový olej Casitas de Hualdo

Farma Casas de Hualdo, jako jedna z mála, nezapomíná i na nejmenší strávníky a jejich dětský olivový olej Casitas de Hualdo je speciálně vyladěn právě pro mlsné jazýčky našich ratolestí. V naší nabídce již nějakou dobu najdete pěknou žlutou lahvičku s pohádkovými motivy, kde rytíř hoduje se svojí princeznou. A dnes vám s radostí představujeme další dvě barevná provedení Casitas. Můžete si vybrat růžovou holčičí barvu, anebo modrou barvu pro kluky. Obě lahvičky opět provází pohádkový motiv. Samozřejmě žlutá láhev Casitas i nadále zůstává v nabídce, stejně tak jako testovací vzorek Casitas 25 ml. Olej je ve všech lahvičkách stejný. Každá maminka si teď ale může vybrat, který motiv nejvíce zaujme a namotivuje její dítko, aby pěkně vymetlo každý talíř zakápnutý tímto skvělým oliváčem.

Casitas de Hualdo se vyrábí z oliv sklízených v říjnu a díky tomu obsahuje maximum zdraví prospěšných látek. Chuť a aroma je jemné, ovocné s nádechem jablek, banánů a avokáda. Hořká a pikantní chuť je potlačena. Můžete jej použít k dochucení salátů, masa, ryb, těstovin nebo pizzy. Je vhodný i do příkrmů pro kojence.

Mějte se olivově:-) Dagmar