NOVINKA Dětský olivový olej Casitas ve třech barvách

Milí přátelé a milovníci olivového oleje,

Prémiový extra panenský olivový olej Casas de Hualdo patří k vašim nejoblíbenějším olivovým značkám a nám dělá velkou radost, že jej můžeme dovážet pro vás, české zákazníky. Je to špičková kvalita za rozumnou cenu. U řady z vás se už trvale zabydlel v kuchyni, za což jsme rádi.

Dětský olivový olej Casitas de Hualdo

Farma Casas de Hualdo, jako jedna z mála, nezapomíná i na nejmenší strávníky a jejich dětský olivový olej Casitas de Hualdo je speciálně vyladěn právě pro mlsné jazýčky našich ratolestí. V naší nabídce již nějakou dobu najdete pěknou žlutou lahvičku s pohádkovými motivy, kde rytíř hoduje se svojí princeznou. A dnes vám s radostí představujeme další dvě barevná provedení Casitas. Můžete si vybrat růžovou holčičí barvu, anebo modrou barvu pro kluky. Obě lahvičky opět provází pohádkový motiv. Samozřejmě žlutá láhev Casitas i nadále zůstává v nabídce, stejně tak jako testovací vzorek Casitas 25 ml. Olej je ve všech lahvičkách stejný. Každá maminka si teď ale může vybrat, který motiv nejvíce zaujme a namotivuje její dítko, aby pěkně vymetlo každý talíř zakápnutý tímto skvělým oliváčem.

Casitas de Hualdo se vyrábí z oliv sklízených v říjnu a díky tomu obsahuje maximum zdraví prospěšných látek. Chuť a aroma je jemné, ovocné s nádechem jablek, banánů a avokáda. Hořká a pikantní chuť je potlačena. Můžete jej použít k dochucení salátů, masa, ryb, těstovin nebo pizzy. Je vhodný i do příkrmů pro kojence.

Mějte se olivově:-) Dagmar

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení