Designová pecka FIVE

Ráda bych vám dneska představila naší aktuální novinku, řecký olivový olej FIVE. Určitě zaujme všechny, kteří milují atraktivní design, protože na něm si ve WORLD EXCELLENT PRODUCTS dali opravdu záležet. Důkazem je i získání několika prestižních ocenění na respektovaných designových soutěžích. Více se dozvíte v produktové kategorii.

Řecký prémiový olivový olej FIVE

Můžu vás ubezpečit, že za designem nepokulhává ani kvalita samotného olivového oleje. Pochází z regionu Lakónie z odrůdy Koroneiki. Černá láhev Five Organic obsahuje BIO extra panenský olivový olej a můžete si vybrat z provedení 200 ml a 500 ml. Bílá láhev nese označení Five Ultra Premium a také si můžete vybrat ze dvou velikostí.

Naprosto výjimečný je Five Unique, který zcela vybočuje z běžné nabídky dárkových prémiových olivových olejů. Prémiový olivový olej je kupáží odrůd Koroneiki, Athinolia a Asprolia. Uložen je do skleněné láhve se saténovým povrchem která je zdobená krystaly Swarovski. Láhev je uložena v černé, ručně vyráběné, dřevěné krabičce s polstrováním.

Řecký prémiový extra panenský olivový olej Five Unique

Tento výjimečný olivový olej může být jedinečným dárkem pro vaše blízké při významném výročí. Také je skvělou volbou jako dárek pro obchodní partnery.

Tak co líbí se vám naše novinka? Už pro vás připravujeme dalšího řeckého krasavce, tentokrát z ostrova Korfu s hrdým jménem The Governor.

Mějte se olivově:-) Dagmar