Novinka – testovací vzorek Ecológico

Malé lahvičky 25 ml od Casas de Hualdo jsou u vás velmi populární a patří k nejčastějším položkám ve vašich objednávkách. Jsme proto rádi, že farma Casas de Hualdo připravila další „testovací“ balení. Nabídku rozšířila o BIO olivový olej Casas de Hualdo Ecológico 25 ml. Pokud tedy chcete nejdříve tento skvělý olivový olej vyzkoušet, tak si jej můžete objednat v tomto mini provedení.

Testovací vzorek BIO olivového oleje Ecológico ze španělské farmy Casas de Hualdo

Ecológico je BIO extra panenský olivový olej vyrobený z oliv vypěstovaných podle nejpřísnějších zásad ekologického zemědělství. Při pěstování oliv nejsou používána umělá hnojiva ani chemické postřiky. Olej je samozřejmě vyráběn lisováním za studena a olivy jsou zpracovány do šesti hodiny od sklizně. Navíc je to olej z „první“, tedy říjnové, sklizně. Díky tomu má nejlepší chuťové vlastnosti a nejvíce zdraví prospěšných látek.

Ecológico má vyváženou chuť s vůní rajčat, čekanky, avokáda a mandlí. Je kupáží olivových odrůd Arbequina a Cornicabra, které mu dávají ovocné aroma, ale i přiměřenou pikantnost. Skvěle se hodí pro přípravu salátů, lososa, tuňáka, drůbežího nebo králičího masa, těstovin, lasagní nebo rizota. Pokud máte rádi smaženou chobotnici, tak je to ideální volba.

Mějte se olivově:-) Dagmar