Vybrané olivové oleje Chiavalon se slevou 15%

Milí zákazníci a příznivci olivového oleje,

velmi nás těší, že je mezi vámi tolik fandů Chorvatska a chorvatských produktů. A bodejť by ne! Chorvatsko, to nejsou jen malé skalnaté plážičky ve stínu borovic a průzračné moře, ale také skvělá středomořská kuchyně, která je na Istrii velmi výrazně ovlivněna šmrncovní chutí a vůní Itálie.

A protože váš zájem o chorvatské produkty v naší nabídce stále více roste, rozhodli jsme se nabídnou vám příznivější cenu a umožnit vám ochutnat a zamilovat si celou škálu prémiových extra panenských olivových olejů Chiavalon.

Jak mnozí z vás ví, rodinná farma Chiavalon je naší srdeční záležitostí. Právě tam se zrodila myšlenka přenést olivový Svět také do Česka a na Slovensko. Jsme moc rádi, že nám tehdy Tedi a Sandi Chiavalon otevřeli svoji náruč a přijali nás do své olivové rodiny.

Prémiové chorvatské extra panenské olivové oleje Chiavalon

A jakou vám tedy přinášíme akci? Vyzkoušejte Chiavalon ROMANO, EX ALBIS nebo ATILIO za zvýhodněných podmínek -15%.

Chiavalon ROMANO chuťově doladí vaše talíře s listovými saláty, bílým rybím masem či kuřecím masem. Chiavalon EX ALBIS je topka v olivovém Světě, která vykouzlí extra chuťové potěšení v kombinaci s těstovinami, rizotem či výraznějšími saláty. A Chiavalon ATILIO? To je jednoznačně machr na steaky a to díky úžasným tónům pepře a pražených mandlí.

Akce je časově limitovaná, tak neváhejte a vyberte si svého chorvatského favorita! Nebo rovnou přivítáte u vás v kuchyni všechny tři, abyste nemuseli řešit dilema, co vařit a čím potěšit vaše milované? :-)

Ať tak či tak, přejeme vám dobrou chuť!

Mějte se olivově:-) Dagmar