Vybrané olivové oleje Chiavalon se slevou 15%

Milí zákazníci a příznivci olivového oleje,

velmi nás těší, že je mezi vámi tolik fandů Chorvatska a chorvatských produktů. A bodejť by ne! Chorvatsko, to nejsou jen malé skalnaté plážičky ve stínu borovic a průzračné moře, ale také skvělá středomořská kuchyně, která je na Istrii velmi výrazně ovlivněna šmrncovní chutí a vůní Itálie.

A protože váš zájem o chorvatské produkty v naší nabídce stále více roste, rozhodli jsme se nabídnou vám příznivější cenu a umožnit vám ochutnat a zamilovat si celou škálu prémiových extra panenských olivových olejů Chiavalon.

Jak mnozí z vás ví, rodinná farma Chiavalon je naší srdeční záležitostí. Právě tam se zrodila myšlenka přenést olivový Svět také do Česka a na Slovensko. Jsme moc rádi, že nám tehdy Tedi a Sandi Chiavalon otevřeli svoji náruč a přijali nás do své olivové rodiny.

Prémiové chorvatské extra panenské olivové oleje Chiavalon

A jakou vám tedy přinášíme akci? Vyzkoušejte Chiavalon ROMANO, EX ALBIS nebo ATILIO za zvýhodněných podmínek -15%.

Chiavalon ROMANO chuťově doladí vaše talíře s listovými saláty, bílým rybím masem či kuřecím masem. Chiavalon EX ALBIS je topka v olivovém Světě, která vykouzlí extra chuťové potěšení v kombinaci s těstovinami, rizotem či výraznějšími saláty. A Chiavalon ATILIO? To je jednoznačně machr na steaky a to díky úžasným tónům pepře a pražených mandlí.

Akce je časově limitovaná, tak neváhejte a vyberte si svého chorvatského favorita! Nebo rovnou přivítáte u vás v kuchyni všechny tři, abyste nemuseli řešit dilema, co vařit a čím potěšit vaše milované? :-)

Ať tak či tak, přejeme vám dobrou chuť!

Mějte se olivově:-) Dagmar

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení