Soutěž s Kami z MasterChef o Chiavalon Mlado

Vy z vás, kteří pravidelně sledujete MasterChefa si ji zcela jistě pamatujete. Sympatická a vždy usměvavá Kami z Českých Budějovic, která prokázala, že je skvělá kuchařka a dostala se do širšího finále této prestižní soutěže. Velice nás těší, že již nějakou dobu používá naše prémiové olivové oleje, a tak jsme se s ní domluvili na uspořádání soutěže.

Kami z MasterChefa a soutěž o Chiavalon Mlado 

Takže, pokud si chcete zasoutěžit láhev skvělého extra panenského olivového oleje Chiavalon MLADO, zapojte se do soutěže.

Na Instagramu začněte sledovat profil kami_v_kuchyni a náš profil olivum.cz. Soutěž začíná dnes, ve středu 30.9.2020, a bude ukončena ve středu 7.10.2020 okolo 20. hodiny. Slosování provede Kami, která vybere dva výherce a ti od nás obdrží láhev Chiavalon MLADO 250 ml.

V průběhu celého týdne také můžete využít slevový kupón ve výši 10% na nákup prémiových olivových olejů na e-shopu www.olivum.cz. Kupón získáte na instagramovém profilu Kami.

Pokud nechcete spoléhat na soutěž, můžete koupit Chiavalon Mlado hned na našem e-shopu se slevou 15%.

Přejeme hodně štěstí v soutěži!

Mějte se olivově:-) Dagmar

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení