Balíkovna - nový způsob dopravy

Již před časem jsme vám slibovali lacinější možnost dopravy olivových a lanýžových zásilek. Čekali jsme na zprovoznění nového systému u našich logistických partnerů, kteří nám zajišťují odesílání zásilek. Systém se podařilo spustit a tak můžete začít využívat službu BALÍKOVNA od České pošty. Doručení zásilky vás bude stát 65 Kč a můžete si ji vyzvednout na jedné z 2000 výdejen. Výdejnami nejsou jen pobočky České pošty, ale také třeba prodejní místa s terminálem Sazky. Určitě v blízkosti svého domova nebo pracoviště najdete výdejnu, kam si budete moci doručit své oblíbené prémiové olivové oleje.

Z důvodu zavedení BALÍKOVNY jsme zrušili způsob doručení BALÍK – NA POŠTU. Byla by to jen dražší alternativa stejné služby jako je BALÍKOVNA. Doručení zásilky Českou poštou BALÍK DO RUKY stále zůstává za 99 Kč. Doručení zásilky prostřednictvím PPL jsme dlouhodobě dotovali a tak jsme byli po čase nuceni upravit cenu na 129 Kč za zásilku. Také jsme nuceni změnit hodnotu objednávky, kterou vám zašleme zdarma na 1499 Kč.

Zavedením BALÍKOVNY jsme rozšířili nabídku dopravních služeb, abyste si i lacinější zásilky mohli nechat zaslat za „rozumné“ poštovné a měli rovněž možnost volby, jestli je pro vás pohodlnější si zásilku nechat doručit domů anebo si ji někde vyzvednout.

Mějte se olivově:-) Dagmar