Dárkové balení Eco Day a Eco Night

BIO prémiové olivové oleje Eco Day a Eco Night, ze španělské rodinné farmy Nobleza del Sur, jsme vám představili v létě a velmi rychle jste si je oblíbili. Eco Night je jemnější olivový olej odrůdy Arbequina a láhvi dominuje modrý motýl na zlatém pozadí. Eco Day je silný až štiplavý olivový olej vyrobený z odrůdy Picual a řadí se k olivovým olejům s největším podílem polyfenolů, které máme v nabídce. Láhvi Eco Day dominuje včela na zlatém pozadí. Proč je na láhvích hmyz? Je nezbytnou součástí ekosystému olivového háje, protože opilují květy olivovníků. Včela ve dne a motýl v noci.

BIO prémiové olivové oleje Eco Night a Eco Day v dárkovém balení

Samotná láhev je velmi nápaditá, ale dokonalý dárek z ní udělá teprve elegantní dárková krabička. Majitelka farmy, paní Lola, pro předvánoční období připravila dárkové balení těchto úžasných olivových olejů. Jsme rádi, že vám je můžeme představit a rozšířit výběr vánočních dárků pro vaše nejbližší.

A abych nezapomněla! Prémiový olivový olej Eco Day zaujal odbornou porotu italského průvodce Flos Olei a dostal ocenění „The Best Award Flos Olei 2021“. Když v Itálii zaboduje španělský olivový olej, tak na tom určitě něco bude:-)

Mějte se olivově:-) Dagmar