Prémiový olivový olej až k vašim dveřím

Milí přátelé prémiového olivového oleje,

asi nikoho z nás před měsícem nenapadlo, že se postupně zastaví frmol skoro na celé planetě. Ukázalo se, že malý neviditelný virus dokáže být velmi zákeřný a nebezpečný. Dokáže zastavit cestování, uzemnit letadla a nás všechny uvěznit doma. Nicméně, naše firma i přes všechna omezení stále funguje a prémiových olivových olejů Chiavalon máme na skladě dostatek. Všechny druhy jsme pro vás naskladnili ihned po sklizni, ještě před propuknutím pandemie.

Chorvatské prémiové olivové oleje Chiavalon

V dnešních dnech asi všichni cítíme, jak je důležité podporovat imunitu, svoji i našich milovaných. Olivový olej vás z nákazy Covidem-19 sice nevyléčí, naprostá většina studií se ale shoduje, že je dobrý právě na posílení imunity a nejen to, má řadu dalších pozitivních vlivů na lidský organismus. A co víc, na rozdíl od multivitaminových tablet můžete pomocí prémiového olivového oleje vykouzlit i skvělé jídlo. Což možná ocení ty z nás, které teď každý den přemýšlejí, co uvařit pro své miláčky.

Naše logistika funguje a prostřednictvím České pošty a PPL jsme schopni vám doručit objednané zboží po celé ČR. Ať zbytečně nezatěžujeme kurýry, kteří mají v těchto dnech velké fofry, zásilky v okolí Zlína vám rádi doručíme osobně. Při objednání na našem e-shopu můžete zvolit rozvoz dopravy po Zlíně a okolí za symbolických 39 Kč. Při objednání nad 999 Kč je dopravné zcela zdarma.

Španělský prémiový olivový olej Full Moon

Nová značka Full Moon příští týden

I přes komplikace s dopravou nám dorazily dvě nové zásilky ze Španělska. Můžete se těšit na nový olej FULL MOON z farmy Pago de los Baldíos de San Carlos ze španělské Extremadury. O farmě si můžete přečíst na tomto odkazu a olivový olej z oliv sbíraných při úplňku včetně 12-ti letého balsamica si budete moci objednat už příští týden.

Mějte se olivově:-) Dagmar

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení