Olive Tour d'Italia ...aneb I cesta je cíl

Tak jako každý rok i letos vyrážíme na "kontrolu" našich olivových farem. Tento rok máme namířeno do Itálie a vypadá to, že projedeme 14 z 20 italských regionů. A proč to děláme?

Olivové farmy, se kterými spolupracujeme, vybíráme vždy velmi pečlivě. Vysoká kvalita olivového oleje a zajímavý design balení je pro nás samozřejmostí. Je ale za tím ještě mnohem víc. S našimi obchodními partnery, farmáři, si musíme "sednout". Je to jakási chemie, která dává tomuto byznysu úplně jiný rozměr a když všechno klapne, jak má, z obchodních partnerů se brzy stávají přátelé.

Olivový svět je o emocích, vášni i lásce k olivám a olivovému oleji. Olivový olej spojuje lidi a přináší radost, zdraví, úsměv a potěšení.

Garantujeme kvalitu, kterou vám představujeme, protože víme, kde olivy rostou, jak a kde jsou zpracovány.

Těší nás předávat vám informace ze zákulisí Olivového světa, které jinde nenajdete. A nejen ty. V minulých letech jste ocenili také naše cestovatelské tipy, a tak v tom budeme rádi pokračovat. A čeká na vás mnohem víc! Máme před sebou měsíc cestování po Itálii, tak pokud vás něco zajímá, chcete se na něco zeptat nebo nám doporučit, sem s tím!

Prostřednictvím Facebooku, Instagramu a Twitteru můžete cestovat s námi. Tak šťastnou cestu a dobré pořízení!

Dagmar Kublová
Sommelier olivových olejů

Dagmar Kublová - OLIVUM.cz