Degustace prémiových olivových olejů ve Zlíně

Víte, že olivový olej se degustuje podobně jako víno? Olivový olej je po tisíciletí věrným souputníkem vína a podobně jako víno má celou škálu chutí a vůní. A podobně jako víno se i páruje s jídlem. Jsou olivové oleje, které jsou vhodné na přípravu ryb a jiné zase na saláty či pečené maso.

Přijďte na naši degustaci a poznáte různé podoby a chutě olivového oleje. Naučíme vás párovat olivový olej s jídlem. V jednotlivých vzorcích budeme společně hledat vůni rajčat, banánů, čerstvě posečené trávy nebo mandlí. Dozvíte se, jak olivový olej může podpořit vaše zdraví.

Degustace olivových olejů ve Zlíně

Vyhledáváme pro vás ty nejlepší olivové oleje na jihu Evropy, které pocházejí z rodinných farem. Za každou lahví olivového oleje je práce skvělých lidí, kteří olivovníky opečovávají s láskou, mnohdy řadu generací. Každý olivový olej má svůj příběh, který vám chceme vyprávět.

Na březen jsme pro vás připravili 3 termíny ochutnávek, které se uskuteční v malých skupinách (12 lidí) v Hotelu Baltaci *** U Náhonu. Degustace začínají v 18 hodin a předpokládaná délka je 90 minut. Ochutnáte 6 vzorků špičkových olivových olejů z Itálie, Španělska, Řecka a Chorvatska. Vstupné na degustaci je 200 Kč.

Vaše místo na degustaci si můžete rezervovat na našem e-mailu info@olivum.cz, na telefonním čísle 771 148 060 nebo elektronicky na degustace.olivum.cz.
Přijďte ochutnat, těšíme se na vás!

Dagmar :-)