Vše nejlepší v roce 2023

Milí příznivci olivového oleje, milí přátelé, vážení zákazníci,

rok se s rokem sešel a my jsme tu opět s olivovým přáním do dalších dní. Uplynulý rok nebyl lehký. Některé těžké okamžiky nás ale o to více přiměly k uvědomění, že jste to právě vy, naši milí zákazníci, díky komu můžeme dělat to, co nám přináší radost a potěšení, které pak můžeme rozdávat dál. Děkujeme vám, že jste. Děkujeme, že nás denně zasypáváte svými dotazy a že nám dáváte zpětnou vazbu. Děkujeme vám za vaši přízeň, podporu i milá slova.

Přejeme vám, ať je nový rok 2023 zdravý, šťastný a radostný a ať je plný mnoha krásných momentů v příjemné společnosti vašich nejbližších a milovaných. Ať vám „náš“ olivový olej dnes a denně vykouzlí úsměv na tváři vždy, když si zakápnete svůj oblíbený pokrm nebo dáte olivového panáčka na zdraví.  

I nadále vám budeme s radostí přinášet novinky z Olivového světa, informace ze zákulisí farem i zdravotní typy ve spojitosti s olivovým olejem, protože tak vás to baví. I nadále budeme párovat a vařit, budeme objevovat nové kombinace chutí a podělíme se s vámi o naše poznatky. A i nadále budeme bořit mýty o tekutém zlatu a uvádět informace na pravou míru. Olivový olej spojuje lidi, otevírá srdce a rozjasňuje smysly, a tak vám v tomto roce přejeme krásné zážitky a hluboké prožitky s každou jednou kapkou prémiového olivového oleje od OLIVUM :-)

Krásný a zdravý nový rok!

Dagmar Kublová
Sommelier olivových olejů

Dagmar Kublová - OLIVUM.cz