Nový dopravce ZÁSILKOVNA

Čas od času jste se nás ptali, kdy konečně zařadíme mezi dopravce oblíbenou Zásilkovnu. Náš logistický partner se Zásilkovnou přímo nespolupracuje, a tak jsme museli na to jít oklikou. Provedli jsme několik úprav v našich informačních systémech a podařilo se :-) V minulém týdnu jsme zařadili Zásilkovnu mezi naše dopravce. Ještě jsme to nikde „neroztrubovali“, protože nejprve bylo třeba vše otestovat a zjistit, zda vše funguje, jak má.

Zásilkovna

Doprava prostřednictvím Zásilkovny funguje a můžete ji využívat pro doručení zboží na více jak 5 300 výdejních míst a výdejních boxů. Při zadávání objednávky si vyberete výdejní „Z“ místo, kam chcete zásilku doručit. Jakmile předáme balíček do přepravy Zásilkovně, tak obdržíte e-mail s trasovacím číslem. Pomocí toho můžete sledovat, kde se zásilka zrovna pohybuje. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám Zásilkovna pošle SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů zásilku vyzvednout. Pokud si nainstalujete aplikaci Zásilkovna, tak všechny informace budete mít v této apce.

Cena odeslání zásilky je 65 Kč

U Zásilkovny je nastavený váhový limit na 8 kg objednaného zboží. Pro těžší objednávky budete muset zvolit jiného dopravce. Zachovali jsme i další možnosti dopravy prostřednictvím Balíkovny, WEDO, České pošty, PPL nebo 123 Kurýr.

Dagmar Kublová - jednatelka OLIVUM s.r.o.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení