Nový dopravce ZÁSILKOVNA

Čas od času jste se nás ptali, kdy konečně zařadíme mezi dopravce oblíbenou Zásilkovnu. Náš logistický partner se Zásilkovnou přímo nespolupracuje, a tak jsme museli na to jít oklikou. Provedli jsme několik úprav v našich informačních systémech a podařilo se :-) V minulém týdnu jsme zařadili Zásilkovnu mezi naše dopravce. Ještě jsme to nikde „neroztrubovali“, protože nejprve bylo třeba vše otestovat a zjistit, zda vše funguje, jak má.

Zásilkovna

Doprava prostřednictvím Zásilkovny funguje a můžete ji využívat pro doručení zboží na více jak 5 300 výdejních míst a výdejních boxů. Při zadávání objednávky si vyberete výdejní „Z“ místo, kam chcete zásilku doručit. Jakmile předáme balíček do přepravy Zásilkovně, tak obdržíte e-mail s trasovacím číslem. Pomocí toho můžete sledovat, kde se zásilka zrovna pohybuje. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám Zásilkovna pošle SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si ji můžete kdykoli do 7 dnů zásilku vyzvednout. Pokud si nainstalujete aplikaci Zásilkovna, tak všechny informace budete mít v této apce.

Cena odeslání zásilky je 65 Kč

U Zásilkovny je nastavený váhový limit na 8 kg objednaného zboží. Pro těžší objednávky budete muset zvolit jiného dopravce. Zachovali jsme i další možnosti dopravy prostřednictvím Balíkovny, WEDO, České pošty, PPL nebo 123 Kurýr.

Dagmar Kublová - jednatelka OLIVUM s.r.o.