EVOO Acanto

Webová stránka značky: EVOO Acanto

EVOO Acanto

EVOO Acanto je španělská rodinná firma z Andalusie, kterou vede paní Mercedes Santiago. Firma sídlí v regionu Jaén v blízkosti přírodního parku Sierra Mágina. Nejedná se o klasickou olivovou farmu, ale specialisty, kteří jsou napojeni na 5 mlýnů v tomto regionu a vybírají si ty nejkvalitnější olivy s vysokým podílem polyfenolů. Tato strategie umožňuje EVOO Acanto eliminovat výkyvy ve kvalitě, které mohou být sezóně ovlivněny počasím nebo škůdci. Jako jeden z mála výrobců olivového oleje uvádí podíl polyfenolů na přední etiketě.

Prémiový extra panenský olivový olej Acanto Botanikal

V současné době EVOO Acanto nabízí jeden druh extra panenského olivového oleje v prémiové kvalitě Acanto Botanikal. Je to jednodruhový olej odrůdy Picual, který má lehce nahořklou pikantnější chuť a je univerzálním olivovým olejem do kuchyně. Pokud užíváte olivový olej jako prevenci proti chorobám, tak je se svým vyšším podílem polyfenolů skvělou volbou.

Dagmar Kublová
Sommelier olivových olejů

Dagmar Kublová - OLIVUM.cz

Cena

565566
1565566
1 položek celkem
Prémiový extra panenský olivový olej Acanto Botanical 01
565 Kč

Prémiový extra panenský olivový olej Acanto Botanikal s vyšším podílem polyfenolů ze španělského regionu Jaén, kde jsou k jeho výrobě vybírány ty nejkvalitnější olivy....

Kód: 1138

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem