The Governor

Webová stránka značky: The Governor

Rodinná farma The Governor

The Governor je značka rodinné farmy bratří Dafnisů, kteří vyrábí prémiový olivový olej na ostrově Korfu. Farmu najdete v malé historické vesnici Aghios Mathaios v jižní části ostrova. Bratři Spyros a George jsou třetí generací rodiny Dafnisů, kteří zde olivový olej vyrábí déle jak 100 let. Prémiový olivový olej vyrábí z odrůdy Lianolia, jejíž původ sahá až do starověku. Stáří stromů v olivovém háji je 100 až 500 let. Olivový olej The Governor Limited, který nabízíme, se lisuje z oliv rostoucích právě na 500 let starých stromech.

Řecký prémiový extra panenský olivový olej The Governor

Výjimečnou vlastností olivového olej The Governor je vysoký podíl polyfenolů, 1000 mg / kg. The Governor je tak označován za jeden z nejzdravějších olivových olejů světa a je i předmětem univerzitního výzkumu. The Governor byl prvním olivovým olejem, kterému bylo uděleno zdravotní potvrzení EU. Nařízení Komise EU č. 432/2012 ze dne 16. května 2012 stanovilo seznam povolených zdravotních tvrzení při označování potravin. Tím se různé druhy olivových olejů zařadily do kategorie s vysoce koncentrovanými polyfenoly chránícími zdraví, které chrání před oxidací lipidů v krvi.

Cena

11901191
111901191
1 položek celkem
Řecký prémiový extra panenský olivový olej The Governor 500 ml
1 190 Kč

The Governor je řecký prémiový olivový olej z ostrova Korfu, který je výjimečný vysokým podílem oleocanthalu a oleaceinu a díky tomu je klasifikován jako jeden z nejzdravějších...

Kód: 1118

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem