Španělský extra panenský olivový olej Reserva Familiar 250 ml z farmy Nobleza del Sur

Kód: 95/250/2019
179 Kč
Skladem (> 5 ks)
Můžeme doručit do:
20.1.2021
  • Středně ovocné aroma a výraznější zaoblená chuť odrůdy Picual 100%
  • Ideální pro dochucení ryb, masa, těstovin, rizota, luštěnin, přípravu omáček a dochucení polotvrdých sýrů
  • Acidita 0,2%
  • Cenově dostupnější olivový olej z listopadové sklizně

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nobleza del Sur Reserva Familiar není klasický prémiový olivový olej. Jedná se o olej z listopadové sklizně, který je cenově přijatelnější alternativou pro milovníky kvalitních olivových olejů. Stejně jako prémiové olivové oleje Nobleza del Sur, je i Reserva Familiar zpracován podle nejvyšších standardů a stejnou technologií. Svědčí o tom i velmi nízká acidita 0,2%.

Reserva Familiar je univerzální olivový olej pro přípravu celé škály pokrmů. Výtečně se hodí k přípravě těstovin, rizota, omáček, houbových polévek, luštěnin, bílého a červeného masa nebo ryb a mořských plodů. Tento jednodruhový olej je vylisován z odrůdy Picual, má tedy výraznější chuť a středně ovocné aroma.

Tento olej vyrábí rodinná farma Nobleza del Sur ve španělské Andalusii, konkrétně v regionu Jaén. Farma byla založena v první polovině 17. století a olivový olej se zde vyrábí již 12 generací. A právě díky mnohaletým zkušenostem zde vzniká olej nejvyšší jakosti. Podle průvodce Flos Olei, který používáme jako etalon pro výběr našich partnerů, má Nobleza del Sur hodnocení 99 ze 100 bodů. Navíc si toto vysoké hodnocení drží dlouhodobě, takže máte jistotu, že olivové oleje Nobleza del Sur patří k těm nejlepším. Značka sbírá pravidelně i četná ocenění na mezinárodních soutěžích a možná vás zaujme, že je velmi úspěšná také na náročném japonském trhu.

Více o samotné farmě se dozvíte v sekci Rodinné farmy > Nobleza del Sur.


Doplňkové parametry

Kategorie: NOBLEZA DEL SUR
Hmotnost: 0.502 kg
Výrobce: Nobleza del Sur
Druh oleje: olivový extra panenský
Objem: 250 ml
Sklizeň: listopad

Představení Nobleza del Sur

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Prémiový olivový olej Nobleza del Sur

Nobelza del Sur je rodinná olivová farma ze španělské Andalusie. Farmu řídí paní Lola Peñuelas Sagra, která kromě špičkové kvality olivového oleje sází i na eleganci designu lahví. Nobleza del Sur patří k nejlepším světovým výrobcům prémiového olivového oleje a v průvodci Flos Olei má hodnocení 99 bodů ze 100. Značka pravidelně sbírá medaile i na mezinárodních soutěžích.

Rodina vyrábí olivový olej již 12 generací od 17. století. Olivové háje rostou ve třech lokalitách v regionu Jaén. Hlavními odrůdami je Arbequina, která má jemnější chuť a výraznější Picual. Ten se prodává pod označení Centenarium. Tyto dvě odrůdy můžete koupit ve čtyřech různých velikostech lahví, přičemž každá má svůj originální design. Pokud chcete použít olivový olej jako dárek, tak dárkové kazety Nobleza del Sur vás jistě zaujmou. Jemná elegance a luxusní provedení zcela jistě potěší každou ženu.

Nobleza del Sur myslí i na děti. Jeden z olejů je speciálně vyladěný pro dětské chuťové pohárky a obal pro dětské oči.

Jsme si vědomi, že cena prémiových olivových olejů není nízká a řada našich zákazníků si je hýčká a šetří pro výjimečné příležitosti. Proto jsme do nabídky zařadili i cenově dostupnější Nobleza del Sur Family Reserva. Tento olej pochází z listopadové sklizně, kdy olivy dávají více oleje a cena je díky tomu nižší. Nobleza del Sur je zárukou, že i tento olivový olej je špičkové kvality.